Členovia

Štefan Žilovec

Predseda klubu a naša opora, športový nadšenec, ktorý sa venuje mnohým športom, mimo iného cyklistike, bežkovaniu a turistike. O jeho potulkách po svete si môžete prečítať napríklad v publikácií Denali, ktorú môžete nájsť aj tu na stránke.

Mobil: 0903 539669
Mail:  stefan@zilovec.sk


DJ Peter Michalek

Peťo je náš osobný DJ, ktorého repertoár nebudete mať možnosť počuť len tak hocikde, no na našich akciách si ho hlavne vo večerných hodinách budete môcť užiť. To ako hrá, vás zloží na zem a na tento zážitok zaručene nezabudnete. Aj keď na výjazdoch často nestíha, snaží sa zo všetkých síl a nikdy sa nevzdáva. Počas jazdy sa stará o zábavu. Na pretekoch na nás dohliada zo zázemia a kvalitne zastrašuje konkurenciu. Svoje správy šifruje takmer ako Slovenský kapitán. Je to stálica, bez ktorej žiadny pojazd nie je tým pravým.


Jaroslav Cisík

Náš El Pistolero, ktorému by váhu závidel aj samotný Alberto Contador. S jeho večným úsmevom sa stará o dokonalú náladu na výjazdoch, ktorú nám vďaka nemu nepokazí ani škaredé počasie. Je pravým cyklistickým nadšencom telom aj dušou a živo sa zaujíma o všetko, čo sa vo svete cyklistiky deje. Možno si ho pamätáte z nejakej križovatky, kde nadšene poskakuje a fandí každému, kto ide okolo. Má technický talent, dokonca sa mu podarilo nájsť pripojenie na diagnostiku aj na agzate. Mimo iného dokáže taktiež šoférovať auto zo zadného sedadla a zjesť aj ‚slona‘.


Peter Faktor

Náš TRILOGYsta, ktorý sa s radosťou a úsmevom na perách pustí do každého samovražedného zjazdu. Osobne niekedy pochybujem, že vie čo je brzdová kvapalina, no on to vždy nejako zíde a príde do cieľa na zadnom.  Momentálne je však otcom na plný úväzok a tak mu na bike neostáva veľa času. V poslednej dobe sa stal gramárom, pretože prešiel z fulla späť na HT a keďže býva v susedstve s DJ-om, trávia každý večer aktívnou regeneráciou v saune. Takže sa tešte, túto sezónu určite uvidíte na pretekoch jeho chrbát.


Branislav Šukala

Braňo Bikemanik je tímový blesk a poistka na posledné kolá 24-hodinových pretekov. Keď už nikto nevládze ani na bike sadnúť, on je schopný vytiahnuť svoje najlepšie kolo. Taktiež zarytý nadšenec. Je špecialistom na značenie a tvorbu tratí, čo sú aktivity patriace medzi hlavné ciele nášho tímu. Momentálne jazdí na HT-čku, a tomu verte že na ňom jazdí božsky. Takže keď ho uvidíte v našich farbách závodiť, rovno to vzdajte, lebo nemáte ani najmenšiu šancu.


Jozef Longauer

Jožino DeLongi je ďalším zo skupinky amatérských bikerov vkladajúcich do svojej vášne celé srdce. Ako správny biker ocení každý výhľad a pohľad, a neváha sa za ním aj otočiť, pozastaviť a poriadne sa pokochať. Rád pomáha, najmä cyklistkám, a na trati dokáže opraviť veľa technických problémov. Je takým malým Tonym Starkom našej partie, keďže má na všetko nejakú technickú vychytávku, či už z vlastnej tvorby alebo nejakú lacnú z Aliexpresu, na ktorú sa rozhodne oplatilo počkať. Minulý rok si pozbieral smolu na pár rokov dopredu, takže na pretekoch ho určite nenájdete stáť pri trati s problémami, ale bude s úsmevom zbierať pódia a poháriky do vitrínky.


Dominik Charbuliak

Dominik je zatiaľ najmladším členom našej partie, tímu. Závodenie berie ozaj vážne a pravidelne sa venuje tréningom, či už na horskom bicykli, ale taktiež aj na cestnom. Ako študent má na svoje hobby dostatok času a tak má na tento rok vydanú pretekársku licenciu SZC. Za svoje najväčšie úspechy považuje:
3.miesto MTB Maratón Koliba
3.miesto Bikemaratón Súľovské skaly
3.miesto Horal MTB Maratón
Určite sa tento zoznam do budúceho roku rozšíri, keďže ho čaká nabitá pretekárska sezóna. Medzi jeho obľúbené trasy patrí aj okruh Veľké Rovné, Kotešová, Bytča, PB a naspäť, kde ho budete môcť určite vidieť v našich farbách.


Adriana Šmulíková

Naša šmoulinka a ozdoba nášho tímu. Večným úsmevom so sebou vždy prinesie pozitívnu náladu, aj keď nám už do smiechu moc nie je. Pravidelne ju môžete stretnúť na cyklo-akciách v okolí Považskej Bystrice, ale taktiež na maratónoch po celom slovensku, kde zbiera pódiové umiestenia a nové zážitky. Dokáže parádne vyprať nové dresy, tak aby sa nám v nich na prvých pretekoch parádne pretekalo, a pritom vždy stihne hodiť aj nejaký ten kompliment na prostriedky Holmenkol. Je proste nenahraditeľnou súčasťou tímu, za čo sme jej veľmi vďačný. Preto keď ju budete náhodou obiehať (čo sa vám asi často nestane, ale veď pre istotu) nezabudnite byť na ňu milý, lebo ináč si nás neprajte 🙂


Roman Nižník


Na zvyšku sa pracuje …